Tesisimiz  |  Otel Mevkii  |  Konaklam  |   Oda Özellikleri  
Fotograf Galerisi  |   Konuk Defteri  |  Online rezervasyon  |   Itelişim
Otele Giris Tarihi

Otelden Cikis Tarihi

Kisi / Oda
open/close
P.O Box 311, Lindos
Rhodes Island 85107, GR
Tel / Fax: +30 22440 31558
xenoneslindos@gmail.com
 
ücretsiz kablosuz internet
  
favorilerime ekle | sayfayi arkadasima gönder
a subsidiary of Maredom Ltd l 145 - 147, St. John Str. l London EC1V 4PW l U.K
Registered No. 07690914 in England & Wales
 
Yer
tiklayiniz
haritaya bakmak için
ücretsiz plaj havlusu
*mevcut olmasi halinde verilebilecektir*

Stüdyo ve aile daireleri kompleksi


Xenones Lindos, Yunanistan'ın meşhur Rodos Adası'nın Lindos kasabası'nın "günümüze dek korunmuş" tarihi bölgesi'nde Stüdyo ve Aile Apartları'ndan oluşan bir tesistir. Lindos Köyü'nün tam merkezi'nde yer alan en iyi tesislerden biri olup, tarihi Lindos kalesi'ni yukardan görmekte, önemli ve gezilip-görülecek her yere, market, restoran, kafe, hediyelik eşya mağazalarına ve elbette Lindos Koyu'na sadece birkaç metre mesafede bulunmaktadır.

Tesisimiz, ihtiyaca göre 2 ila 4 yetişkinin konaklamasına imkan sağlayacak şekilde ayarlanabilen ve 4 ayrı blok olarak konumlandırılmış 17 Stüdyo ve Aile Apartı'ndan oluşmaktadır. Bloklardan 3'ü aynı yerde bulunmakta, 4.sü ise sadece 100 metre ilerde yer almaktadır. Tüm Stüdyo ve Aile Apartlarımız aynı kalite standartı, konfor ve özelliklere sahiptir. Tesisimizde resepsiyon hizmeti VERİLMEMEKTEDİR, ancak her gün ve günün hemen hemen her saati personel ekibimizden bir kişi, size ihtiyacınız olan bilgi ya da hizmeti sunacaktır.

Xenones Lindos misafirlerine Rodos'un meşhur Lindos bölgesi'nde keyifli ve unutulmaz bir tatil yaşatabilmek için her türlü modern olanakları ve günlük birçok değişik hizmet sunmaktadır.

Otele giriş işlemlerinizde her hangi bir sorun veya gecikme yaşanmaması adına, varış saatleriniz 18.00 – 08.00 saatleri dışındaysa, gelişinizden en az 72 saat önce bize email ya da telefonla ulaşıp bilgi vermenizi rica ederiz.